Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Renntech Mercedes-Benz AMG GT-S

20 czerwca 2016 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Firma tuningowa Renntech przygotowała pakiet do kompleksowego tuningu Mercedesa AMG GT-S. Prezentujemy Renntech Mercedes-Benz AMG GT-S.

Renntech rozpoczął prace nad tym modelem w styczniu i już przygotowano ofertę prostego podniesienia mocy silnika poprzez zmianę układu doładowania za 11 880 dolarów amerykańskich. Tuner twierdzi, że zestaw sprawdzano na torze Nürburgring Nordschleife. Silnik 4.0 V8 Biturbo modelu GT-S został zmierzony na hamowni, która pokazała wynik 479 KM i 591 Nm, po zmianach uzyskał parametry odpowiednio 638 KM i 782 Nm. To jednak nie koniec, ponieważ po zmodyfikowaniu układu dolotowego i wydechowego oraz bardziej agresywnym strojeniu uzyskano imponujące 726 KM i 890 Nm. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Renntech sam przygotowuje części do tuningu silnika. W firmie wykonuje się turbosprężarki i układy wydechowe.

Nie inaczej jest w przypadku sprężyn zawieszenia. Oferowane przez nich produkty poprawiają osiągi i pozwalają na regulację prześwitu w zakresie 1,5 cala. Renntech twierdzi, że nie ma sensu wymieniać amortyzatorów, bo seryjne produkty Mercedesa spisują się znakomicie. Komplet sprężyn kosztuje 1980 dolarów.

Nie podano ceny modyfikacji karoserii, ale trzeba przyznać, że tuning wizualny wyszedł tutaj nieźle. Szczególnie podoba nam się tylna dokładka zderzaka stylizowana na dyfuzor. Połączenie tej części z pokaźnym skrzydłem sprawia, że samochód wygląda jak imitacja wozu wyścigowego klasy GT3.

#AMG#AMG GT-S#Mercedes-Benz#Renntech#Renntech Mercedes-Benz AMG GT-S

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *