Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Folie winylowe na samochód

19 czerwca 2017 AutoFanatyk 2 komentarze

[REKLAMA]

Zmiana koloru samochodu, to najczęściej dość drogie przedsięwzięcie. Jednak często drobne zarysowania czy otarcia się kumulują i karoseria auta nie wygląda już tak świeżo. W takiej sytuacji, zamiast oddawać samochód do lakiernika, można skorzystać z szybszego i dużo tańszego rozwiązania, jakim są folie winylowe.

Czym jest folia winylowa na samochód?

Folia winylowa, jest stworzona w taki sposób, by była odporna na wszelkie działania czynników atmosferycznych i długo pozostała nienaruszona. Dzięki cechom, które posiada, nadaje się idealnie na oklejenie samochodu i tym samym odświeżenie go. Folia winylowa, jest termoplastyczna, co oznacza, że nie odkształca się pod wpływem wysokiego nasłonecznienia czy innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. To idealne narzędzie, do zmiany koloru karoserii samochodu w niskiej cenie, ponieważ można skorzystać z bardzo szerokiej gay barw takiej folii oraz dopasować jej fakturę indywidualnie do swoich oczekiwań.

Jest kilka rodzai tekstury takiej folii winylowej: błyszcząca, matowa lub kamuflaż. Co ważne, gdy kolor okleiny już nam się znudzi, możemy szybko ją zerwa bez uszkodzenia lakieru.

Zalety założenia folii winylowej na pojazd

Folia chroni samochód przed:

– uszkodzeniami, korozją, działaniem promieniowania UV i innych czynników atmosferycznych oraz mycie pod wysokim ciśnieniem.

Dzięki folii winylowej, kolor samochodu zostaje zmieniony szybko i w każdym momencie można zerwać folie i nakleić nową w wybranym kolorze, bez uszkodzenia lakieru.

Dlaczego warto postawić na folie winylową?

Wizyta u lakiernika, często koczy się długim czasem oczekiwania na samochód, który zostanie odświeżony oraz strata dużej sumy gotówki. Folia winylowa, to rozwiązanie nie tylko niskobudżetowe, ale również wysoko jakościowe- można mieć nowy kolor samochodu, bez zarysować i innych otarć, w atrakcyjnej cenie i bardzo szybkim czasie.

Ponadto, na taką folię winylową również jest udzielana gwarancja. Wszystko zależy od jej rodzaju oraz jakości wykonania. Zazwyczaj, gwarancja sięga od pięciu do dziesięciu lat.

Dlaczego warto wybrać naszą folię winylową?

W naszym sklepie, znajdziesz folie winylowe tylko dobrej i pierwszej jakości. Zostały one wykonane profesjonalnie i niezwykle starannie, a szeroka gama kolorystyczna wpasowuje się w modę i tendencje panujące na rynku motoryzacji. Dzięki folii, możesz odświeżyć swój samochód i zagwarantować sobie jazdę autem, w pełni dopasowanym do swoich potrzeb i indywidualnych oczekiwań wizualnych oraz designerskich.

#folia winylowa#karoseria

Previous Post

Next Post

Comments

  1. zarobki11
    23 lutego 2018 - 12:15

    No powiem że ciekawe rozwiązanie.Czego to ludzie nie wymyślą

  2. Anulka
    21 marca 2018 - 09:36

    Słyszałam o tej metodzie dużo dobrego. Mój mąż również rozważa taką opcję i nie wykluczone że z niej skorzystamy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *