Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Ubezpieczenie w korzystnej cenie

18 listopada 2017 AutoFanatyk 1 Comment

[REKLAMA]

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez samochodu. Chodzi nie tylko o wygodę, ale również o oszczędność czasu. Nie musimy liczyć na czasami zawodną komunikację, możemy w każdej chwili wsiąść do samochodu i pojechać w wybranym kierunku. Oczywiście, posiadanie samochodu ma również swoje wady, do których należy najczęściej sprawa finansowa. I mowa tutaj nie tylko o inwestycji w postaci zakupu pojazdu, ale całym szeregu innych kwestii.

Samochód = wydatek

Mam już nowy samochód i moja radość nie zna granic. Bez względu na to, czy kupiłem go za gotówkę czy na raty, porządnie nadszarpnęło to mój budżet. Jednak doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to nie koniec wydatków. Są pewne sprawy, które regulować trzeba przecież co roku – przeglądy, wymiany opon, o bieżących naprawach nie wspominając. Jednak to co zawsze porządnie nadszarpnie budżet to ubezpieczenie pojazdu, bez którego wiadomo – nie mogę się poruszać swoim nowym nabytkiem. I to właśnie największy problem, bowiem ceny polis ubezpieczeniowych czy to AC czy Oc drastycznie zdrożały. I niestety, dla nas kierowców, nic nie zapowiada tendencji spadkowej, o czym świadczy wzrost w ciągu roku nawet o 600 zł! Co więc robić w takiej sytuacji?

Nie kupuj na ślepo

Bardzo często ubezpieczamy pojazd od lat u tego samego ubezpieczyciela. W określonym terminie dzwoni do nas przedstawiciel danej firmy i informuje o konieczności przedłużenia oferty na ubezpieczenie samochodu. My godzimy się i nagle okazuje się, że OC czy AC wzrosło w ciągu roku nawet o kilkaset złotych! To naprawdę duża suma, dlatego nie wolno popełniać podstawowego błędu, czyli godzić się na „ślepo” na przedłużenie polisy. Przecież firm ubezpieczeniowych na rynku nie brakuje, więc z pewnością znajdzie się taka, której oferta aż tak nie uderzy w naszą kieszeń. Wydawałoby się to banalnie proste – trzeba poszukać nowego ubezpieczyciela. Jednak tutaj wychodzi na jaw nasze lenistwo – nie chce nam się przeszukiwać stron poszczególnych firm, porównywać cen, uzupełniać za każdym razem formularza z zapytaniem o konkretną ofertę. I właśnie dla takich osób, które nie mają czasu na przeszukiwanie zasobów Internetu, lub po prostu nie mają rozeznania w kruczkach dotyczących ubezpieczeń, jest porównywarka OC mfind. Cóż to takiego? Mówiąc wprost, to rozwiązanie naszych problemów

Wszystkie dane w jednym miejscu

Porównywarka OC mfind to narzędzie, za sprawą którego w szybki i prosty sposób możemy porównać oferty firm ubezpieczeniowych, które znajdują się w jej bazie. Dzięki temu oszczędzamy czas i nerwy – koniec z otwieraniem dziesiątek stron, z zapisywaniem poszczególnych wariantów ofert. Korzystając z takiej przeglądarki pokazuje nam się ubezpieczenie dla naszego pojazdu w różnych wersjach. To od nas już zależy, czy wybierzemy opcję droższą czy tańszą. Co ważne, korzystając z tego narzędzia, mamy pewność, że ubezpieczenie zostanie dobrane właśnie dla naszego samochodu. A skąd ta pewność?

Wyliczą za nas

Do dyspozycji kierowców jest również urządzenie takie jak kalkulator OC mfind. Dzięki tej aplikacji wpisujemy wszystkie dane dotyczące pojazdu – pojemność silnika, rok produkcji, itp, po czym, po naciśnięciu odpowiedniego przycisku kalkulator OC mfind sam dobierze najlepsze ubezpieczenie pojazdu dla nas. Dzięki temu mamy pewność, że nie pominęliśmy żadnej ważnej informacji i za OC czy AC zapłacimy najbardziej korzystną cenę. Dlatego teraz już nie musimy się martwić zawrotnymi cenami ubezpieczeń – te dwa narzędzia pozwolą wybrać nam najkorzystniejszą opcję.

#kalkulator OC#mfind

Previous Post

Next Post

Comments

  1. luzacki2010
    23 czerwca 2020 - 13:36

    Wiele firm oferuje ubezpieczenie w różnych cenach, rzeczywistość jest jednak taka że płacimy za renomę firmy a nie za pakiet ubezpieczenia.Przykre ale rodem z Polski

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *