Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Ideał na lato: Fiat 500 Anniversario

25 maja 2018 AutoFanatyk 2 komentarze

[REKLAMA]

Radość z powodu urodzin kultowej „pięćsetki” wciąż nie mija – autko prezentuje się znakomicie. Od kiedy uzupełniło szeregi Fiata, na nowo stało się ikoną stylu lat 50. i 60., w której warto się pokazać. Nie tylko ze względu na swój ujmujący wygląd, ale także świetne możliwości ukryte pod maską, Anniversario jest idealnym rozwiązaniem na lato w mieście.

Mały elegancik

Wszyscy doskonale kojarzymy czasy, kiedy to Fiat 500 zachwycał lekkością kształtów, kunsztownym wykonaniem i gwarancją wygodnej jazdy. To swoista ikona, która znów ma ochotę zdobywać szerze zachwyconych kierowców. Twórcy zadbali, aby kultowa „pięćsetka” zachwycała tak, jak robiła o w latach 50. i 60., a zatem najbardziej szalonym i kolorowym czasie, w którym liczył się przede wszystkim luz! Anniversario nieco obiega rzecz jasna od tego, co zostało zaprezentowane w Turynie w 1957 roku, kiedy to na ulicę wyjechał pierwszy rasowy Fiat 500. Twórcy starali się jednak jak najdokładniej oddać ducha epoki, który zdobył serca milionów kierowców.

Siła tkwi w detalach

Efektowny wygląd to ogromny plus nowej „pięćsetki”. Urocze zaokrąglenia i lekkie dodatki przekonają każdego miłośnika klasycznych rozwiązań. Modele Anniversario dostępne są w dwóch barwach – to zielona Rivirea i pomarańczowa Sycylia, które doskonale oddają ducha minionej epoki, a do tego wpisują się w letnią stylistykę. Pomyśl, jak świetnie będziesz się prezentował, mknąc przez miasto w soczystej „pięćsetce”! Retro akcentów znajdziesz zresztą całe mnóstwo. To nie tylko charakterystyczne dla lat 60. kolory, ale także emblematy Fiata, chromowane detale, poziome pasy na tapicerce czy deska rozdzielcza wprost nawiązująca do stylu retro. Skórzane obicia tylko dopełniają efekt. Wewnątrz poczujesz się jak podczas przyjemnego, letniego dnia, który może zakończyć się piknikiem za miastem lub spontaniczną kąpielą w chłodnym jeziorze. Do tego właśnie inspiruje Fiat 500 Anniversario – aby w pełni cieszyć się życiem!

#Anniversario#Fiat

Previous Post

Next Post

Comments

  1. superparts
    18 czerwca 2018 - 12:03

    Świetny materiał!

  2. Auto części online
    31 sierpnia 2018 - 17:40

    Jestem ciekawy czy fiat 500 będzie takim hitem jak chociażby poczciwy 126p

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *