Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

1 Bitcoin w cenie kompaktowego SUV-a!

27 listopada 2020 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Samochody salonowe w dalszym ciągu są bardzo rzadko nabywane przez Polaków. Jeśli już, to sięgają po nie przede wszystkim przedsiębiorcy. Nic dziwnego, bo zwykłych Kowalskich najczęściej nie stać na auto z salonu. Tymczasem miłośnicy waluty cyfrowej Bitcoin, którzy zainwestowali w nią wystarczająco dużo, mogą świętować. 1 BTC to dziś wartość niezłego SUV-a.

Bitcoin po ponad 60 000 zł

Obecnie (stan na 27 listopada 2020 roku) 1 Bitcoin kosztuje ponad 62 000 złotych. Co ciekawe, nie jest to jego maksymalna cena, jeśli spojrzymy w historię, ale i tak robi wrażenie. Okazuje się bowiem, że 1 Bitcoin jest dziś wart tyle, co na przykład nieźle wyposażony, kompaktowy SUV z salonu.

Doskonałym tego przykładem jest Kia Stonic, której ceny startują od blisko 63 000 zł. Niewiele drożej nabyć możesz inne kompaktowe SUV-y, tj.:

  • SsangYong Tivoli – ceny od 64 200 PLN,
  • Opel Crossland X – ceny od 66 650 PLN,
  • Skoda Kamiq – ceny od 69 650 PLN.

Jak widzisz, do ceny niektórych SUV-ów jeszcze trochę brakuje, ale różnica jest niewielka. Nie jest też powiedziane, że Bitcoin nie pójdzie jeszcze w górę.

Nic dziwnego, że tą walutą cyfrową interesuje się dziś coraz szersze grono Polaków. Żeby kupić i bezpiecznie przechowywać BTC, niezbędna jest jednak właściwa portmonetka na BTC, na przykład Bot-Bitcoin.

Bot-Bitcoin – giełda i robot Bitcoina w jednym!

Jeśli chcesz zacząć inwestować w Bitcoina, w pierwszej kolejności musisz znaleźć do tego bezpieczną giełdę. Taką jest właśnie giełda Bot-Bitcoin.

Największym plusem jest fakt, że zainwestować możesz zaledwie 50 zł. Właśnie za tyle nabędziesz swoje kryptowaluty, a więc nie musisz czekać, aż zbierzesz kilkadziesiąt tysięcy więcej. To ważne, zwłaszcza że nie każdy może sobie pozwolić na takie ryzyko.

To jednak nie wszystko. W Bot-Bitcoin nie tylko przechowasz walutę cyfrową. Co więcej, Twoje saldo będzie nieustannie rosło. To aż od 35 do 80% oprocentowania w skali roku. Takiej promocji nie zapewni Ci żadna giełda na rynku. Pod tym kątem Bot-Bitcoin zdecydowanie wyprzedza konkurencję.

Więcej o giełdzie znajdziesz w serwisach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram). Obejrzyj też poniższe wideo, które pokazuje, jak działa giełda Bot-Bitcoin.

Konkurs Świąteczny – najlepszy moment na rejestrację!

Rejestracja w serwisie jest szybka i prosta. Dodatkowo możesz zapraszać do serwisu swoich znajomych i zarabiać na Programie Partnerskim.

Jednak teraz, w okresie przedświątecznym, bierzesz udział w specjalnej Promocji. Wystarczy, że się zarejestrujesz i zainwestujesz w BTC minimum 50 złotych, a weźmiesz udział w loterii. Losy na Świąteczną Loterię możesz pozyskać na dwa sposoby:

  • 1 los za każde 50 złotych zainwestowane w BTC,
  • 1 los za każdego poleconego przez Ciebie użytkownika.

Dlatego jest to bezsprzecznie najlepszy moment na to, aby zarejestrować się na giełdzie. Zwłaszcza że nagrody są naprawdę atrakcyjne. Łączna pula to 2000 nagród, a w tym:

  • 10x iPhone 12,
  • 3x 2-osobowa wycieczka do Paryża,
  • 1x samochód Tesla Model 3.

Jak widzisz, właścicielem nowego samochodu możesz zostać nie tylko po wydaniu kilkudziesięciu tysięcy złotych w salonie. Przy odrobinie szczęścia otrzymasz go zupełnie za darmo.

#Bitcoin#Tesla

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *