Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

W salonach Forda kupisz nie tylko nowe samochody

25 marca 2017 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Salony samochodowe kojarzymy przede wszystkim z nowymi pojazdami. Jednak ni każdy z nas wie, że możemy też udać się do nich wtedy, gdy chcemy kupić auto z drugiej ręki. Dlaczego warto?

Zakupienie samochodu używanego jest obecni najczęściej wybieraną opcją – tylko mniejszość Polaków może pozwolić sobie na auto nowe. Niestety, chociaż w ogłoszeniach znajdziemy multum pojazdów, to wcale nie przekłada się to na łatwą decyzję zakupową. Wiele aut, a szacuje się, że nawet około 60 procent, nie odpowiada w pełni swojemu opisowi. Zły stan techniczny zamaskowany przez prowizoryczne naprawy oraz przekręcony licznik wcale nie są tak rzadko spotykane, jak może się nam wydawać.

Jeżeli nie chcesz narażać się na niebezpieczeństwo związane z kupnem używanego auta, które po krótkim czasie zacznie sprawiać ci sporo problemów, wybierz się do salonu dealerskiego. Obecnie większość salonów dealerskich w Polsce prowadzi sprzedaż zarówno modeli nowych, jak i tych używanych. Są to głównie auta otrzymywane w rozliczeniu od klientów, a także pojazdy poleasingowe.

Także w wielu salonach Forda w Warszawie możesz skorzystać z takiej atrakcyjnej opcji i zakupić samochód używany bez ryzyka. W sprzedaży znajdziesz głównie auta z ostatnich roczników, ale też nieco starsze, niemniej jednak każde z nich jest dokładnie sprawdzone – dokumenty z badania technicznego są do wglądu. Także nie musimy obawiać się o stan prawny pojazdu. To jeszcze nie wszystko, ponieważ auta używane z salonów dealerskich obejmowane są specjalną gwarancją, dlatego jeżeli pojawią się jakieś problemy, możemy liczyć na pomoc. Możemy też wybrać się na jazdę próbną.

Ponadto możemy skorzystać z udogodnień takich samych, jak dla kupujących auta nowe. Na miejscu możemy zaciągnąć kredyt samochodowy, wziąć używane auto w leasing czy też wykupić dla niego od razu pakiet ubezpieczeniowych w okazyjnej cenie.

Zatem jeżeli zależy ci na zakupieniu używanego auta, ale nie chcesz przy tym ryzykować, zajrzyj do salonów dealerskich Forda lub sprawdź oferty już teraz na ich stronach internetowych!

#salon Forda w Warszawie

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *