Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Skup aut używanych za gotówkę – na czym polega?

19 maja 2020 Material zewnetrzny 6 komentarzy

[REKLAMA]

Sprzedaż samochodu nieraz przysparza o ból głowy. Ci, którzy choć raz próbowali już pozbyć się wysłużonego wozu z pewnością wiedzą, ile wysiłku trzeba włożyć w odpowiednie przygotowanie oferty, auta oraz samego spotkania z potencjalnymi kupującymi. Istnieje jednak inny sprawdzony sposób, który pozwala sprzedającym w o wiele łatwiejszy sposób zarobić na starym samochodzie. Chodzi tutaj o skup aut używanych. Podpowiadamy, na czym polega taka usługa.

 1. Skup aut używanych od A do Z
 2. Jak przygotować samochód do skupu?
 3. Gdzie szukać skupujących

Skup aut używanych od A do Z

Na rynku znajdziemy firmy, które skupują używane samochody wybranych marek i roczników. W niemal każdym większym, a nawet nieco mniejszym polskim mieście znajdziemy firmę specjalizującą się w tego typu usługach. Skup aut w Rzeszowie skupuje wszystkie modele i marki z lat 2004-2020. W ich obszarze zainteresowań znajdują się zarówno zadbane samochody, jak i te w nieco gorszym stanie technicznym i wizualnym. Skup aut używanych za gotówkę Rzeszów Kraków Lublin inne miasta kupuje wozy sprawne, uszkodzone, powypadkowe czy z kierownicą po lewej stronie. Nie ograniczają się jedynie do samochodów osobowych, skupują także auta dostawcze.

W przypadku podjęcia decyzji o sprzedaży auta do skupu, nie trzeba się martwić o OC i ubezpieczenie. Dla firmy skupującej nie ma to większego znaczenia.

Jak przygotować samochód do skupu?

W przeciwieństwie do tradycyjnej sprzedaży, wóz przeznaczony na skup nie musi być starannie przygotowywany. Wystarczy chwycić za telefon i zadzwonić do firmy skupującej auta, lub wypełnić specjalny formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Można do niego dołączyć także kilka zdjęć poglądowych. To pozwoli specjalistom ze skupu wycenić wartość auta. Po dokonaniu wyceny, pracownik firmy skupującej uda się pod wskazany adres. Zadba o przygotowanie umowy kupna-sprzedaży i załatwi wszelkie niezbędne formalności. Gotówkę wręczy do ręki.

Gdzie szukać skupujących?

Usługa skupu samochodów używanych jest bardzo wygodną opcją dla sprzedającego. Aby znaleźć najbliższy skup, najlepiej jest posłużyć się wyszukiwarką internetową. Można też skorzystać z tradycyjnej „poczty pantoflowej” i zapytać rodziny i przyjaciół, czy nie mieli okazji skorzystać już z takiej usługi. Warto wspomnieć, że większe skupy obsługują wiele polskich miast i regionów. Niekiedy dobrze jest zainteresować się taką firmą, ponieważ skala jej działania i lata doświadczenia świadczą o wysokiej jakości świadczonych usług i profesjonalizmie.

#Rzeszów#skup aut

Previous Post

Next Post

Comments

 1. Kamera samochodowa
  27 maja 2020 - 12:45

  Czysty biznes. Jeden sie pozbywa, drugi kupuje i zarabia – wszyscy zadowoleni

 2. szczurek
  28 maja 2020 - 09:51

  Bardzo dobry biznes, pozwala zdobyć bardzo dużo pieniędzy.

 3. Import samochodów z USA
  2 czerwca 2020 - 21:53

  Niektórzy nie mają zdrowia do sprzedaży samochodu, wolą prostsze rozwiązania.

 4. Alina
  17 czerwca 2020 - 11:06

  Moim zdaniem lepiej sprzedać bezpośrednio. Można dostać więcej kasy niż w takim skupie.

 5. pl.stobien
  18 czerwca 2020 - 02:05

  Jak dla mnie skup to średni pomysł. Więcej można zarobić bezpośrednio

 6. Damian Zajdlewicz
  20 sierpnia 2020 - 18:18

  Skup aut Bydgoszcz to najlepsze miejsce na sprzedaż samochodu osobowego, dostawczego, terenowego w Bydgoszczy. Nasz skup samochodów oferuje fachowe doradztwo sprzedaży oraz zakupu aut osobowych i dostawczych na terenie Bydgoszczy i całego województwa kujawsko pomorskie. Dostosujemy się do każdej wyceny samochodów sprawnych, powypadkowych i uszkodzonych . Przygotujemy wszystkie dokumenty potrzebne do sprzedaży pojazdu dla naszych klientów. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty między innymi darmowa wycena samochodu, darmowy odbiór auta lawetą. Nasz personel jest bardzo elastyczny i sprosta każdym wymaganiom dotyczącym przebiegu sprzedaży i wyjątkowych wymagań naszych klientów. Skup Aut Bydgoszcz i całe województwo kujawsko-pomorskie https://kupimyauto.com

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *