Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Opony Sailun – testuj je z 30-dniową gwarancją zwrotu

11 kwietnia 2022 Material zewnetrzny 0 Comments

[REKLAMA]

Jeżeli w najbliższym czasie masz zamiar zakupić nowe opony do samochodu, chcielibyśmy przedstawić jedną z propozycji. Szczególnie że teraz możesz je testować przez 30 dni z możliwością zwrotu. Mowa o oponach marki Sailun. Sprawdź, czym charakteryzuje się ogumienie tego producenta i czy są to opony warte bliższego zainteresowania.

Opony Sailun z 10-letnią gwarancją

W pierwszej kolejności powinniśmy wskazać na fakt, że Sailun ma aż 460 patentów. Co więcej, marka była zaangażowana w ustanowienie przeszło 130 międzynarodowych standardów przemysłowych. Co oczywiście nie może dziwić, opony Sailun mają liczne certyfikaty w ponad 20 krajach, np.:

  • TÜV SÜD i ECE w Europie,
  • CCC w Chinach,
  • DOT w USA,
  • INMETRO w Brazylii,
  • GCC na Bliskim Wschodzie.

Oprócz tego marka Sailun otrzymała wiele innych certyfikatów:

  • IATF16949 – spełnienie wymogów systemu zarządzania jakością,
  • ISO14001 – spełnienie wymogów systemu zarządzania środowiskowego.

Warto jednocześnie zauważyć, że normą jest test opon Sailun. Wszystko po to, żeby ogumienie spełniało wszystkie wymagania kierowców i były bezpieczne. Marka regularnie kontroluje i optymalizuje jakość swoich opon. Co nie jest bez znaczenia, aż 1/5 działań marki jest ukierunkowana na testy. Oprócz tego, że firma ma zaplecze testowe, współpracuje również z licznymi ośrodkami naukowymi na całym świecie (m.in. Chiny, Wietnam, Europa, Stany Zjednoczone).

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że marka na swoje ogumienie oferuje wieloletniej gwarancji. Każda opona Sailun osobowa, terenowa i dostawcza ma aż 10 lat gwarancji (opony ciężarowe 2 lata gwarancji). Oczywiście musisz pamiętać, że gwarancja na ogumienie dotyczy usterek fabrycznych. Producent nie uwzględni reklamacji, jeżeli do uszkodzenia opony dojdzie z winy kierowcy (np. zbyt agresywna jazda, zły stan techniczny pojazdu). W przypadku marki Sailun gwarancją objęto ogumienie z wadami fabrycznymi (m.in. wady wykonawstwa, materiałowe, konstrukcyjne).

30 dni na test opon Sailun

Należy podkreślić, że marka Sailun opinie wśród kierowców ma głównie pozytywne. Bardzo wysoko opony Sailun cenią sobie nie tylko kierowcy aut osobowych, ale także dostawczych i ciężarowych. Dodajmy też, że w ofercie są również specjalne opony do samochodów z napędem 4 × 4.

Długi okres gwarancji pozwala mieć pewność, że jest to zakup opłacalny. Potwierdza bowiem, że opony Sailun są produktami wysokiej jakości o długiej trwałości. Jednak teraz możesz mieć jeszcze większą pewność co do jakości opon Sailun. Marka przygotowała promocję, w której możesz je testować przez 30 dni. W przypadku braku satysfakcji możliwy jest zwrot zakupionych opon.

Wydaje się, że jest to całkiem dobra okazja do tego, aby zainwestować w dobrej jakości ogumienie, które jest wysoko cenione przez innych kierowców aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Istnieje małe prawdopodobieństwo, że nie przypadną one kierowcy do gustu, ale jeżeli będziesz mieć jakieś zastrzeżenia, możesz je zwrócić.

#opinie sailun#opona sailun#opony sailun#test opon sailun

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *