Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

BMW X7 – SUV dla 7 osób

12 kwietnia 2022 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Czy 7 osób może wygodnie, bezpiecznie i z klasą podróżować samochodem o sportowym zacięciu? Wydawać by się mogło, że to zadanie niewykonalne, jednak dla BMW nie ma rzeczy niemożliwych. Poznaj niezwykle wszechstronne BMW X7 – SUV dla 7 osób.

Chociaż z rynkowego punktu widzenia największy dostępny w gamie model, czyli BMW X7 nazywany jest SUV-em, to w praktyce powinniśmy mówić o nim jako o SAV-ie. Słowo „Utility” zastępuje w tym określeniu „Activity”, podkreślając sportowy charakter tego wyjątkowego pojazdu. Nowe BMW X7 jest bowiem idealnym wyborem dla ludzi ceniących sobie aktywny tryb życia. Nie traci przy tym nic z unikalnej praktyczności.

Imponujące wrażenia

BMW X7 to samochód, którego nie sposób nie zauważyć na ulicy. Mierzy bowiem ponad 5,1 m długości i 2 m szerokości. Jednak to nie tylko imponujące rozmiary wzbudzają skrajne emocje na widok największego BMW w gamie marki. W stylistyce auta od razu w oczy rzuca się charakterystyczna, potężna atrapa chłodnicy, idealnie pasująca do atletycznej sylwetki. Zestawiona z wąskimi laserowymi światłami, podkreśla sportowy charakter samochodu i jego technologiczne zaawansowanie.

Patrząc na model X7 z zewnątrz, od dowolnej strony, możemy znaleźć wysmakowane detale stylistyczne. W rzucie bocznym wzrok przyciągają m.in. eleganckie 22-calowe obręcze ze stopów lekkich, które przy tak monumentalnych wymiarach samochodu wcale nie sprawiają wrażenia przesadnie dużych. Z tyłu możemy natomiast podziwiać m.in. kontrastową chromowaną poziomą listwę, wydłużone i płaskie klosze reflektorów, dodające wizualnej dynamiki samochodowi, czy okazały dyfuzor z pięknie wkomponowanymi w całość końcówkami wydechu.

Przestrzeń, która otula

Jednym z elementów, które czyni BMW X7 tak wyjątkowym samochodem, jest jego wnętrze. Wykończone w najwyższym standardzie, z zastosowaniem materiałów z górnej półki, daje poczucie obcowania z niezwykle luksusowym i prestiżowym pojazdem. Zarówno kierowca, jak i każdy z pasażerów mogą na własnej skórze przekonać się, że samochód ten stworzono w taki sposób, by nie chciało się z niego wychodzić.

Projektanci wygospodarowali w jego wnętrzu miejsce aż na 3 rzędy foteli, co daje możliwość podróżowania 7 osobom. Co imponujące, nawet przy komplecie pasażerów na pokładzie, każda osoba może poczuć, że znajduje się w swojej prywatnej przestrzeni i nie powinna narzekać na brak miejsca. Wcale nie jest przesadą stwierdzenie, że w tak luksusowym otoczeniu każde miejsce jest najlepsze. Podróż w takich warunkach to kwintesencja przyjemności.

Na wskroś nowoczesny

Jak na flagowy model przystało, BMW X7 wyznacza również standardy pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych. Szereg dopracowanych funkcji asystujących kierowcy, pozwala mu skupić się na przyjemnych doznaniach płynących z jazdy. Wśród inteligentnych systemów znajdziemy m.in. automatycznego asystenta ograniczeń prędkości, ostrzeganie przed ruchem poprzecznym z miejską funkcją hamowania czy też asystenta pasa ruchu.

Innowacyjne rozwiązania zostały wdrożone jednak nie tylko dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ale także jako element rozbudowanego systemu inforozrywki. Komunikację z samochodem ułatwia inteligentny asystent osobisty BMW. Wszystkie potrzebne informacje o danych samochodu i statusie wybranych funkcji znajdziemy na czytelnych i nowoczesnych ekranach BMW Live Cockpit Professional.

Wejdź na najwyższy poziom

BMW X7 to coś więcej, niż samochód. Ten pojazd manifestuje swoją wielkość w każdym obszarze. Jest niezwykle luksusowy, oferuje pasażerom wyjątkowy komfort i przestrzeń, a kierowcy pozwala poczuć iście sportowe wrażenia z jazdy. Dzięki dużemu prześwitowi i innowacyjnemu napędowi xDrive niestraszna mu żadna droga, a pakiet xOffroad czy system Executive Drive Pro, sprawią, że każda podróż będzie niezapomnianym doznaniem.

Aby móc na własnej skórze przekonać się, jak ogromną radość z jazdy może dać BMW X7, warto odwiedzić salony dealerskie BMW M-Cars, by zapoznać się ze szczegółami oferty. Profesjonalni doradcy szczegółowo przedstawią oferowane rozwiązania i omówią możliwości konfiguracji. Wszystko po to, by uczynić ten wyjątkowy samochód jeszcze bardziej spersonalizowanym i dopasowanym do indywidualnych potrzeb klienta.

#BMW X7

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *