Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Nowe MINI Hatch – elegancja i styl

16 lutego 2022 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Samochody MINI kojarzą się przede wszystkim z wyjątkowym, niepowtarzalnym stylem. Ich design jest tak charakterystyczny, że nie sposób pomylić MINI z żadnym innym pojazdem. Jeżeli szukasz sposobu na poruszanie się po mieście (i nie tylko!) w eleganckim stylu, koniecznie poznaj nowe MINI Hatch.

Nowe MINI Hatch to pojazd, dzięki któremu nie da się pozostać niezauważonym w mieście. Już sama jego sylwetka sprawia, że przyciąga on spojrzenia i rozbudza wyobraźnię. W najnowszej odsłonie ten nietuzinkowy samochód jest jeszcze bardziej drapieżny, dynamiczny i emanuje wyjątkowym stylem. I chociaż pod względem linii nadwozia, a także właściwości jezdnych jest na wskroś sportowy, to pozostaje przy tym niezwykle elegancki.

Nowa definicja stylu

Jedną z cech charakterystycznych nowego MINI Hatch jest wyjątkowe połączenie sportowej dynamiki ze stylem segmentu Premium. Wystarczy jeden raz spojrzeć na linię nadwozia, by natychmiast zakwalifikować go właśnie do tego segmentu. Unikalny kształt pojazdu, charakterystyczne reflektory i wysmakowane detale pozwalają na nowo zdefiniować miejską elegancję. Szczególną ciekawostką pod tym względem w nowym MINI Hatch jest dostępność dachu lakierowanego w innowacyjnej technologii na mokrym lakierze. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niepowtarzalnego, gradientowego, trójkolorowego dachu z subtelnymi przejściami.

Jednak MINI to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również niepowtarzalne wnętrze. Doskonale dobrane materiały wykończeniowe najwyższej jakości zapewniają wyjątkowe poczucie komfortu i dają przyjemność z samego przebywania we wnętrzu pojazdu. Charakterystyczny projekt deski rozdzielczej, z nowym wielofunkcyjnym wyświetlaczem wskaźników, również zapada w pamięć, tworząc spójną koncepcję eleganckiego miejskiego pojazdu ze sportowym rodowodem.

Stwórz swoje-własne MINI Hatch

MINI Hatch to niewątpliwie samochód dla indywidualistów, z chęcią wybierany przez osoby lubiące się wyróżniać. Co więcej, daje ogromne możliwości, by jeszcze bardziej dopasować go do swojego gustu. Oprócz wyboru oryginalnych, intrygujących lakierów nadwozia, możemy dobrać m.in. wybrany przez nas wzór felg, a także kolor dachu i lusterek zewnętrznych.

Ogromne możliwości konfiguracji daje nam także lista wyposażenia dodatkowego i pakietów. Linia wyposażenia, dodatkowe pakiety, kolory i rodzaje tapicerek, sprawiają, że każdy może stworzyć własne MINI. Ci kierowcy, którym szczególnie zależy na sportowym stylu, powinni zainteresować się zwłaszcza wersją MINI Cooper Hatch lub nawet 178-konną propozycją Cooper S, zapewniającą zarówno unikalny styl, jak i niezapomniane wrażenia z jazdy.

Podbij miasto z MINI Hatch

MINI Hatch to prawdziwa emanacja miejskiego samochodu. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że jest on idealnym wyborem do miasta. Łatwość manewrowania i zwrotność pozwalają nie tylko cieszyć się niesamowitymi wrażeniami z jazdy, ale także sprawnie przemieszczać się czy parkować nawet w zatłoczonych uliczkach.

Oprócz nowoczesnych rozwiązań technicznych wspierających kierowcę, użytkownicy MINI Hatch doceniają praktyczność jego sylwetki. Koła rozmieszczone na krańcach samochodu oraz przemyślane kształty karoserii, ułatwiają wyczucie samochodu, co ma duże znaczenie np. przy parkowaniu. Jeżeli chcesz w wyjątkowym stylu podbijać miasto, koniecznie odwiedź salony dealerskie MINI M-Cars, gdzie znajdziesz najnowsze MINI Hatch.

#MINI Hatch

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *