Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Mercedes-AMG S 65 Cabrio – luksus z otwartym dachem

17 grudnia 2015 AutoFanatyk 1 Comment

[REKLAMA]

S 65 Cabriolet to pierwszy Mercedes oferujący sportowe osiągi będące zasługą 6-litrowego silnika V12 biturbo oraz przyjemność z jazdy z otwartym dachem dla czterech osób.

Moc 630 KM, 1000 Nm maksymalnego momentu obrotowego, sportowy układ jezdny oparty na zawieszeniu pneumatycznym AIRMATIC i najwyższej klasy wyposażenie podkreślają wyjątkowy status nowego okrętu flagowego Mercedes-AMG w rodzinie Klasy S.

S 65 Cabriolet przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,1 s, a jego prędkość maksymalna jest elektronicznie ograniczona do 250 km/h. Na życzenie, w ramach pakietu Kierowcy AMG, limit ten można podnieść do 300 km/h.

Za przenoszenie siły napędowej do tylnej osi odpowiada siedmiostopniowa przekładnia automatyczna AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC. Może ona pracować w jednym z trzech programów: Controlled Efficiency (C), Sport (S) oraz Manual (M).

Przyjemność z podróżowania z otwartym dachem gwarantuje szereg nowatorskich rozwiązań: automatyczny system ochrony przed wiatrem AIRCAP, układ ogrzewania okolic karku AIRSCARF, podgrzewane podłokietniki oraz inteligentna klimatyzacja. Trójwarstwowy, izolowany akustycznie dach z tkaniny jest dostępny w czterech kolorach do wyboru. Zaopatrzono go w wysokogatunkową podsufitkę ze skóry nappa i mikrofibry DINAMICA.

Zamówienia na Mercedesa-AMG S 65 Cabriolet ruszają 4 kwietnia 2016 roku. Rynkowa premiera modelu w salonach Mercedes-Benz odbędzie się w maju 2016 roku.

S 65 Cabriolet 2

S 65 Cabriolet 3

#AMG#Mercedes#S 65 Cabrio

Previous Post

Next Post

Comments

  1. Pawlik
    16 maja 2016 - 09:17

    Moim zdaniem wygląda genialnie! Szczególnie w środku 🙂 Nie pogardziłbym takim autem.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *