Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Ford S-Max

29 sierpnia 2021 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Ford S-Max w nowej zelektryfikowanej odsłonie jest już możliwy do zamawiania u polskich dealerów Ford. Czy Ford S-Max Hybrid jest autem wartym uwagi i co tak właściwie oferuje swoim nabywcom? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania przybliżając nieco bardziej sylwetkę tego auta. Jeżeli poszukujesz dużego rodzinnego auta, które zabierze Cię w najdalszą podróż to zachęcamy do lepszego poznania Ford S-Max.

Nowy Ford S-Max

Wprowadzenie układu benzynowo-elektrycznego często wiąże się z ubytkiem przestrzeni wewnątrz auta. Nowy Ford S-Max pokazuje, że przy zachowaniu odpowiednich rozwiązań inżynieryjnych, jest możliwe przerobienia auta na hybrydę bez utraty przestrzeni czy funkcjonalności. Dodatkowy silnik elektryczny pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej paliwa a jednocześnie obniża emisję CO2 o ponad 10% w porównaniu do wersji Diesel EcoBlue.

Akumulator ładowany jest automatycznie z wykorzystaniem silnika benzynowego lub podczas hamowania. Samochód nie wymaga zewnętrznych form zasilania.

Samochód od początku był tworzony z myślą o aktywnych rodzinach, dla których weekend jest okazją do relaksu na świeżym powietrzu. Auto pomimo iż rodzinne jest naprawdę dynamiczne i bardzo dobrze spasowany do potrzeb rodziny. Auto dostępne jest w wersjach 5 i 7 osobowych. Podczas jazdy kierowca ma dostęp do komunikatów, które pozwalają zadbać o niższe zużycie paliwa i energii.

Samochód wyposażony jest również w modem FordPass Connect, zapewniający sygnał WiFi dla nawet 10 urządzeń. Wszystkie osoby podróżujące w aucie bez problemu połączą się z internetem i będą mogły urozmaicić sobie jeszcze bardziej podróż. Dla kierowcy istotne jest to, że inteligentny system może informować o zagrożeniach za zakrętem lub przed pojazdem poprzedzającym, ograniczając tym samym ryzyko kolizji.

Skoro mówimy o aucie stworzonym do dłuższych tras, to warto przyjrzeć się fotelom, które w wersji Titanium posiadają atesty organizacji zajmujących się leczeniem chorób kręgosłupa. Siedzenia w drugim rzędzie wyposażone są w Isofix, punkty umożliwiające mocowanie fotelików dziecięcych.

Ford S-Max to samochód bez wątpienia ciekawy, zwłaszcza gdy lubimy spędzać aktywnie czas. To właśnie na trasach i w momentach, gdy potrzebujemy dużej przestrzeni Ford S-Max pokazuje swoje największe atuty. Naturalnie auto jest również bardzo komfortowe i poza wspomnianymi systemami, na pokładzie znajduje się wiele więcej technologii, które wpływają nie tylko na bezpieczeństwo, ale i komfort jazdy.

Ford S-Max w Auto-Boss

Ford S-Max w swojej podstawowej wersji dostępny jest już od dobrych kilku lat, najnowsza wersja zacznie trafiać do klientów w 2021 roku. Jako że materiały czy wygląd auta nie uległ zmianie, znajdziesz w internecie wiele opinii na temat tego samochodu, pozwolą one Ci lepiej wyrobić sobie zdanie. Ford S-Max dostępny jest w ofercie Auto-Boss, jest to sieć Autoryzowanych Salonów Ford. Firma znana jest ze świadczenia usług na najwyższym poziomie co zresztą widać po licznych opiniach i bytności na rynku motoryzacyjnym. Samochód dostępny jest również w leasingu, którego warunki wydają się być naprawdę atrakcyjne i warte rozważenia, gdy jest się przedsiębiorcą. Na miejscu otrzymasz również odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie samego auta i ewentualnych form finansowania. Zachęcamy do zagłębienia się w temat, gdyż Ford S-Max może być autem na lata i zapewne będzie zakupem, którego nie będziesz żałować.

#Ford S-Max

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *