Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Folie do oklejania samochodów- czy to opłacalne?

24 maja 2017 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Reklama odgrywa bardzo dużą role, dlatego pojawia się w przeróżnych formatach oraz wersjach. Można ja spotkać zarówno w spotach reklamowych oglądając film, na bilbordach zawieszonych na budynkach, jak i na samochodach. Ten ostatni typ reklamy w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z jakiego powodu, tak wiele osób stawia na reklamy na samochodach.

Dlaczego cieszą się one aż tak dużym zainteresowaniem?

Otóż dzieje się tak, z bardzo prostego powodu. Wykupując reklamę w telewizji można rozsławić firmę, która ma bardzo szeroki zakres działalności. W przypadku bilbordu opłaty za wynajęcie powierzchni, a także za projekt, wykonanie i naklejenie reklamy również są duże. Dla mniejszego przedsiębiorcy są to zbyt wysokie koszty, dlatego szuka tańszej alternatywy, która również będzie w stanie wypromować jego firmę.

Samochody

Tak naprawdę właściwie każdy posiada przynajmniej jedną sztukę. Nie ma tutaj żadnego znaczenia, czy przedsiębiorca zakupi auto na firmę, czy będzie to jego prywatny samochód, to i tak można będzie umieścić na nim reklamę. Co najważniejsze, jeśli posiada flotę samochodów, a pracownicy poruszają się nimi nie tylko w najbliższym rejonie, ale również po całym kraju, jest to więc dodatkowy sposób na wypromowanie swojego przedsiębiorstwa. Nie trzeba nikomu płacić za to że udostępnia miejsce na reklamę. Własny samochód, czy też samochody firmowe będą jednocześnie wizytówką konkretnego przedsiębiorstwa. Wiadomo, że na samym początku można będzie zamówić reklamę na kilku samochodach, by zobaczyć w jaki sposób wizualnie się ona prezentuje.

Dlaczego folie winylowe na samochód tak doskonale się sprawdzają?

Każdy, kto chce zainwestować w reklamę przede wszystkim liczy się z kosztami. Chciałby w dość przystępnej cenie otrzymać maksymalnie dobry produkt, z którym nic się złego nie stanie nawet przy gwałtownej zmianie warunków atmosferycznych. Z tego właśnie powodu folie winylowe na samochód mogą się idealnie sprawdzić właściwie na każdym aucie. Nie ma tutaj żadnego znaczenia czy będzie to pojazd osobowy, czy tez dostawczy. Ich specjalistyczna technologia użyta do wykonania gwarantuje, że nadruk jaki będzie się na nich znajdował będzie naprawdę bardzo trwały. Ogromną zaletą jest tutaj to, że folia jest całkowicie odporna na działanie warunków atmosferycznych, co jest ogromnym sukcesem twórców.

Decydując się na taki format reklamy można być spokojnym jeśli chodzi o trwałość nadruku, a tym samym jest to długotrwała inwestycja. Wiadomo, że można będzie ją zmienić w momencie gdy zmieni się profil działalności przedsiębiorstwa, czy też jej dane. Jednak generalnie nie będzie wyblakła w upalne lato, a farba nie będzie się rozmywała przy deszczach. Nawet mrozy nie spowodują, że popęka.

Folie do oklejania samochodów można zamówić w dowolnym wymiarze. Firma jest w stanie przygotować również projekt nadruku, bądź tez zmodernizować dostarczony przez klienta. Całość będzie zaprojektowana i wydrukowana w taki sposób, by zachować maksymalnie dobra czytelność nawet z dość dużej odległości. Dlatego nie ma tutaj problemu z tym, że wydruk będzie zbyt drobny, czy też pojawią się problemy z jego ostrością. Jeżeli komuś zależy na wspaniałej jakości, a jednocześnie przystępnej cenie, to z całą pewnością jest to dla niego odpowiedni wybór na który powinien się zdecydować.

#folia#reklama

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *