Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

5 powodów, dla których w Twoim samochodzie powinieneś zainstalować lokalizator GPS

31 stycznia 2022 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

W erze rozwijającej się technologii, nowoczesne rozwiązania trafiają już nie tylko do naszych domów, czy pracy, ale coraz więcej osób korzysta z udogodnień także w swoich samochodach. Nic dziwnego — każdy z nas chce przecież żyć lepiej i wygodniej! W Twoim aucie jest już zapewne wiele innowacji i gadżetów — czy jednak zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że powinny one służyć nie tylko wygodzie, ale i bezpieczeństwu Twojego pojazdu? Doskonałym przykładem urządzenia, które będzie miało pozytywny wpływ na komfort każdego właściciela samochodu jest lokalizator GPS do auta BA.02, który w połączeniu z dedykowaną aplikacją potrafi naprawdę wiele!

Czym jest jest lokalizator GPS do auta?

Wbrew temu, co może Ci przychodzić na myśl, lokalizator GPS do auta BA.02 nie jest kolejnym modelem nawigacji, których na rynku jest dziś naprawdę wiele. To niewielkie urządzenie bez trudu zainstalujesz samodzielnie w każdym aucie wyprodukowanym po 2000 roku, a służyć Ci będzie głównie do tego, żeby sprawdzać, gdzie jest Twój samochód, z jaką prędkością się porusza, lub czy ktoś nagle nie ruszył nim z miejsca.

5 powodów, dla których warto zainstalować lokalizator GPS do auta

Powodów, dla których warto mieć nadajnik GPS w swoim aucie jest naprawdę wiele. Skupmy się jednak na 5 najważniejszych!

  1. Łatwy montaż — wizyta u mechanika, czy innego specjalisty nie będzie potrzebna. Lokalizator GPS do auta BA.02 bez trudu zainstalujesz samodzielnie.
  2. Dedykowana aplikacja od producenta — Do nadajnika GPS BA.02 otrzymujesz dostęp do autorskiej i polskiej aplikacji Gdzie Jest Auto. Dzięki usłudze, wszystkie najważniejsze informacje o swoim samochodzie masz zawsze pod ręką.
  3. Wystarczy jedno spojrzenie w aplikację Gdzie Jest Auto i od razu widzisz, gdzie zaparkowany jest Twój samochód. Znajdziesz go w każdym obcym mieście, kiedy po zwiedzaniu, czy służbowej wizycie zapomnisz, gdzie go zostawiłeś i sprawdzisz, czy na pewno stoi bezpiecznie na parkingu pod blokiem.
  4. Jeśli ktoś ukradnie Twój samochód natychmiast się o tym dowiesz! Wszystko dzięki powiadomieniu o ruszeniu auta z miejsca, które od razu pojawi się na Twoim telefonie, kiedy niespodziewanie pojazd ruszy z miejsca.
  5. Jeśli pożyczasz auto młodemu kierowcy, nie martwisz się o styl jego jazdy — aplikacja powiadomi Cię o przekroczeniu dozwolonej prędkości przez kierującego. W każdej chwili możesz też sprawdzić na mapie, czy Twój bliski dotarł na miejsce, lub czy wraca już do domu.

Funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie do Twojego samochodu

W kwestii motoryzacyjnych nowinek technologicznych warto być pragmatykiem i wybierać rozwiązania, które realnie przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa nas samych i naszych bliskich. Nie należy tu jednak też zapominać o bezpieczeństwie naszego samochodu! Nikt z nas przecież nie chciałby znaleźć się w stresującej sytuacji związanej z kradzieżą auta. Ponieważ jednak takie wydarzenia coraz częściej mają miejsce, warto odpowiednio się do nich przygotować i zabezpieczyć się przed nimi najlepiej jak to możliwe.

#GPS#lokalizator

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *