Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

24/7drive – agencja pracy tymczasowej dla kierowców

10 kwietnia 2023 AutoFanatyk 1 Comment

[REKLAMA]

W niniejszym tekście chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom agencję pracy tymczasowej dla kierowców. Aby pracować w zawodzie kierowcy należy posiadać prawo jazdy, czyli dokument wydawany przez państwowe urzędy celem poświadczenia uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wśród zawodów związanych z kierowaniem pojazdów i dostępnych w serwisie https://www.247drive.pl/ możemy wyróżnić na przykład:

 • kierowców autobusów,
 • kierowców pojazdów ciężarowych,
 • kierowców śmieciarek.

Tacy pracownicy mogą pracować zarówno w transporcie krajowym, zagranicznym jak i międzynarodowym. Innymi ciekawymi zawodami związanymi z pracą w transporcie dostępnymi w omawianym serwisie są zawody takie jak:
– mechanik produkcji,
– mechanik samochodowy,
– mechanik przyczep,
– ładowacz śmieciarki,
– lakiernik samochodowy,
– malarz proszkowy,
– pracownik produkcji autobusów elektrycznych,
– operator wózka widłowego,
– pracownik magazynu.

Jeśli poszukujesz pracy w takim lub podobnych charakterze, ten tekst jest właśnie dla Ciebie!

Jak to działa?

24/7drive stara się skupiać na długoterminowym zatrudnieniu, ponad 2000 kierowców ciężarówek pracuje dla ich europejskich partnerów. Firma obecnie prowadzi aktywną rekrutację dla nowych pracowników. Oddział w Polsce rekrutuje pracowników głównie do pracy w Holandii, Belgii i Niemczech, a także prężnie rozwija współpracę z krajowymi firmami transportowymi. Rekrutacja to kilka prostych etapów i przejrzyste warunki współpracy!

 1. Aplikuj za pośrednictwem strony internetowej lub przez social media (Facebook).
  Odpowiedź na ofertę pracy na stronie lub kontakt po zobaczeniu ogłoszenia na portalu społecznościowym to pierwszy krok ku współpracy.
 2. Po otrzymaniu aplikacji Rekruter zapoznaje się z zamieszczonymi przez Kandydata informacjami i inicjuje pierwszy kontakt telefoniczny. W trakcie rozmowy przedstawia szczegółowe informacje na temat ogłoszenia lub pomaga wybrać inną bardziej dogodną Kandydatowi ofertę. Rekruterzy mogą zorganizować dla Kandydatów także wideorozmowę.
 3. Po sukcesywnej rozmowie telefonicznej Agencja wysyła na podany przez Kandydata adres e-mail kwestionariusz osobowy, dzięki któremu będzie mogła dopełnić formalności związanych z przygotowaniem umowy o pracę. Jeśli posiadasz referencje, załącz je.
 4. Jeśli Klient Agencji jest zainteresowany profilem Kandydata, Rekruter informuje Kandydata i umawia potwierdzoną datę przyjazdu e-mailem. Po przyjeździe uzupełniane są wszystkie niezbędne formalności zabezpieczające prawa pracownika i rozpoczynana jest praca. Pracownik już od pierwszego dnia jest pod opieką doświadczonych koordynatorów, którzy pomogą w przypadku problemów.

Bądź na bieżąco!

Jeśli aktywnie szukasz pracy i zastanawiasz się nad wyborem oferty, która jest najbardziej dopasowana do Twoich wymagań, warto skorzystać ze specjalnej funkcjonalności serwisu 24/7drive właśnie dla takich osób! Dzięki Alertowi Pracy dostępnego na stronie https://www.247drive.pl/alert-pracy możesz dostawać powiadomienia na temat interesujących Cię ofert zgodnych z Twoimi preferencjami i w preferowanej przez Ciebie częstotliwości. 

#24/7 drive#praca dla kierowców

Previous Post

Next Post

Comments

 1. Daniel
  10 kwietnia 2023 - 19:04

  Polecam dla osób szukających pracy w dobrych warunkach. :>

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *