Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

100 zł na najtańsze ubezpieczenie samochodu w Internecie!

23 lutego 2021 AutoFanatyk 1 Comment

[REKLAMA]

Jeśli masz samochód na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że musi on być ubezpieczony. W innym wypadku grożą Ci za to wysokie kary sięgające nawet kilku tysięcy złotych. Jeśli w najbliższym czasie kończy Ci się ubezpieczenie auta sprawdź promocję Bluebonus od Porowneo.pl.

Na czym polega promocja Bluebonus?

System jest naprawdę prosty. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie bluebonus.pl. W tym celu wejdź na stronę, po czym kliknij przycisk Zaloguj. Następnie pozostaje uzupełnić prosty formularz, co zajmie Ci najwyżej kilka minut.

Jeśli uzupełnisz wszystkie pola, wejdź na swoją pocztę elektroniczną i kliknij link aktywacyjny dla rejestracji. Twoje konto będzie aktywne, a Ty przybliżasz się do darmowych 100 złotych na ubezpieczenie.

Całą stówkę może odebrać każdy, kto zapisze się do programu promocyjnego, na co masz czas do końca marca 2021 roku. Każdy uczestnik programu może liczyć na darmowe 100 zł przy zakupie ubezpieczenia OC lub pakietu polisy OC i AC.

Jako że najczęściej poruszamy się samochodami osobowymi, za roczną polisę OC musimy zapłacić przynajmniej kilkaset złotych. Oczywiście wszystko zależy od pojazdu i kierowcy, ale w takiej sytuacji darmowe 100 zł sprawia, że ubezpieczenie jest tańsze od kilku do kilkudziesięciu procent. Tak więc nie czekaj i skorzystaj z promocji Bluebonus!

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie z Porowneo.pl?

Jednak nie tylko dla promocji Bluebonus powinieneś skorzystać z Porowneo.pl. Warto wspomnieć, że już sama porównywarka ubezpieczeń pozwala znaleźć najtańsze ubezpieczenie na rynku.

Serwis Porowneo.pl służy do porównywania kredytów i właśnie polis ubezpieczeniowych. Jeśli szukasz ubezpieczenia, wystarczy wybrać interesujący produkt, po czym wypełnić prosty formularz, co zajmuje Ci do kilku minut. We wniosku znajdziesz pytania, które pozwalają stworzyć najlepszą ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wniosek jest wysyłany bezpośrednio do partnerów, którzy na żywo zwracają oferty porównywarce. Następnie serwis przedstawia ofertę towarzystw ubezpieczeniowych, a Ty wybierasz najtańsze ubezpieczenie, otrzymując je na adres e-mail. Dzięki Porowneo.pl w zaledwie kilka minut możesz znaleźć ubezpieczenie tańsze nawet o kilkaset złotych.

Jaka kara za brak ubezpieczenia OC?

Mimo iż wielu Polaków nie ma o tym pojęcia, kary za brak ubezpieczenia są bardzo wysokie. Co ważne, ubezpieczone musi być każde auto, które jest zarejestrowane i widnieje w systemie. Dotyczy to nawet tych aut, które nie są w eksploatacji, ale zalegają gdzieś w garażach czy na działkach.

Poza tym pamiętaj, że ubezpieczenie nie przedłuża się automatycznie, jeśli kupujesz auto na rynku wtórnym i korzystasz z polisy dotychczasowego właściciela. Wówczas takie OC jest ważne tylko do daty ustania umowy polisy OC.

Dodajmy na koniec, że w Polsce mandat za brak OC jest uzależniony od pojazdu, przerwy w ciągłości polisy i wysokości pensji minimalnej. Przy samochodach osobowych i braku OC przez ponad 14 dni, kara wynosi obecnie aż 5600 zł.

Lepiej więc mieć ważne ubezpieczenie i nie narażać się na wysoki mandat. Pamiętaj więc, że przez Porowneo.pl porównasz ceny OC aż 10 towarzystw ubezpieczeniowych. Teraz masz gwarancję nie tylko najtańszej polisy na rynku, ale też dodatkowo zgarniasz 100 zł na ubezpieczenie OC.

#OC#promocja

Previous Post

Next Post

Comments

  1. Redakcja UbezpieczeniaOnline.pl
    26 lutego 2021 - 16:30

    Ubezpieczenie OC to podstawa, bez tego nie będziemy mogli jeździć samochodem. Przez to, że obejmuje ono ten sam zakres, jedynym wyróżnikiem oferty jest cena. Więc aby wybrać najbardziej korzystną opcję, najlepiej sprawdzić ofertę agentów różnych firm.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *