Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Suzuki Swift Hybrid i Sport Hybrid – cena, wyposażenie, osiągi

5 października 2022 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Suzuki Swift to już legendarny model, który wyznacza trendy w całym segmencie aut miejskich. Najnowsza generacja została świetnie przyjęta przez nabywców, którzy doceniają tradycyjną dla tego samochodu niezawodność, a przy tym nowoczesne rozwiązania w dziedzinie napędu i wyposażenia. Suzuki Swift Hybrid i Sport Hybrid to propozycje, które warto wziąć pod uwagę na etapie poszukiwania nowego auta do miasta – zwłaszcza w tak dobrej cenie. Kilka argumentów znajdziesz w naszym artykule.

Suzuki Swift Hybrid

Swift to model, który jest oferowany w bardzo ciekawej wersji napędowej. Mowa o technologii mild hybrid, czyli tzw. „miękkiej hybrydzie”. Na czym to polega? Otóż silnik spalinowy 1.2 DUALJET jest wspomagany przez generator elektryczny ISG dodatkową mocą i momentem obrotowym. W efekcie samochód zyskuje na dynamice, zachwycając przy tym bardzo niskim zużyciem paliwa – producent deklaruje tutaj 4,3 litra benzyny na 100 kilometrów. To bez wątpienia może być dobry wybór na trudne czasy, gdy ceny paliw są rekordowo wysokie.

Suzuki Swift Sport Hybrid

Jeśli szukasz samochodu zarówno oszczędnego, jak i dającego mnóstwo frajdy z jazdy, to koniecznie zainteresuj się Suzuki Swift Sport Hybrid. W tym modelu producent zastosował napęd hybrydowy, którego sercem jest silnik benzynowy 1.4 BOOSTERJET o mocy 129 KM, rozwijający 235 Nm momentu obrotowego. Jednostka spalinowa, podobnie jak w wersji Hybrid, współpracuje z generatorem elektrycznym ISG, co jeszcze poprawia dynamikę samochodu.

Swift Sport Hybrid imponuje osiągami, przyspieszając od 0 do 100 km/h w czasie 9,1 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi do 220 km/h. Dodajmy do tego rewelacyjne właściwości jezdne (nieprzypadkowo Swifta określa się mianem „japońskiego Mini”), a zyskamy obraz pełnoprawnego, miejskiego hot-hatcha.

Wyposażenie godne samochodu wyższej klasy

Mocną stroną Suzuki Swift Hybrid i Sport Hybrid jest bardzo bogate wyposażenie. Zwracamy tutaj uwagę na najchętniej wybieraną wersję Premium Plus, która zawiera już takie elementy, jak 16-calowe felgi aluminiowe, układ reagowania przedkolizyjnego Dual Sensor Brake czy interaktywny system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym.

Jaka jest cena Suzuki Swift?

Suzuki Swift jest bardzo atrakcyjnie wycenionym samochodem – szczególnie dotyczy to najwyższej wersji wyposażenia, która jest wręcz bezkonkurencyjna na tle rynkowych rywali. Aby otrzymać indywidualna ofertę na zakup tego modelu skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki, posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i w nowej lokalizacji w Warszawie przy al. Jerozolimskich 217.

W rozmowie z doradcą dealera zapytaj o aktualne promocje na Suzuki Swift, które obejmują m.in. specjalne warunki finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy), korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych czy program obsługi serwisowej.

#Sport Hybrid#Suzuki Swift Hybrid

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *