Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Pomoc drogowa

2 listopada 2021 Material zewnetrzny 1 Comment

[REKLAMA]

Każdy z nas znalazł się w sytuacji kiedy wezwanie fachowej pomocy drogowej jest po prostu konieczne i niezbędne. Podczas kolizji lub wypadku często okazuje się, że sam sobie nie poradzisz, a pomoc kolegów czy najbliższych nie zawsze będzie wystarczająca, z uwagi na brak odpowiedniego sprzętu,  czy też lawety. Samochodów z uszkodzonym układem hamulcowym lub z uszkodzonym układem holowniczym nie można holować za pomocą liny. Od takich trudnych sytuacji jesteśmy właśnie My – pomoc drogowa. Możesz do nas dzwonić lub komunikować się za pomocą aplikacji WhatsApp, Messenger. Wystarczy, że podasz nam swoją lokalizację, a nasza fachowa pomoc będzie już w drodze. Nie wiesz jak wskazać nam swoją lokalizację? Wytłumaczymy: musisz tylko wejść w zakładkę Google i wpisać: Google Maps, tam się pojawi „punkcik”, tzw. znacznik, pokazujący gdzie obecnie się znajdujesz, przytrzymaj go, pojawi się wówczas możliwość udostępnienia. Następnie przez wybraną aplikację możesz przesłać nam link, kiedy go otworzymy dokładnie widzimy gdzie jesteś. Dzięki temu nasz dojazd na miejsce będzie szybki i sprawny, z uwzględnieniem, oczywiście, panujących warunków drogowych.

Staramy się zawsze dojechać w ciągu 30 minut od Twojego zgłoszenia. Staramy się być zawsze jako pierwsi na miejscu, abyś nie musiał zbyt  długo zmagać się z tym problemem sam. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno od poniedziałku do niedzieli, jak i w każde święta, weekendy. My nie odpoczywamy, nie mamy urlopów. 24 godziny na dobę Nasi pracownicy pomocy drogowej czekają w gotowości, zawsze są pod telefonem, zwarci gotowi z zatankowanymi samochodami i niezbędnym sprzętem aby ratować kierowców z różnych opresji. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek Ci się stało z autem  po prostu zadzwoń, przyjedziemy, pomożemy. Zatankowałeś złe paliwo lub zabrakło ci paliwa? Złapałeś przysłowiową  „gumę”? Miałeś kolizję? Drobną awarię? Dzwonisz i jesteśmy. Zajmujemy się również awaryjnymi odpalaniem pojazdów na miejscu, transportem nietypowych ładunków czy też przewozem osób z miejsca kolizji. W naszej ofercie znajdą też Państwo ratownictwo drogowe, w tym stawienie na koła, czy też wyciągnie z rowów. Poinstruujemy Cię również jak prawidłowo zabezpieczyć i ustawić auto po kolizji lub wypadku, do czasu przyjazdu odpowiednich służb. Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi, zakładami wulkanizacyjnymi pracującymi 24 godziny na dobę, w tym z autoryzowanymi serwisami.  Pomagamy znaleźć przyjazny hotel, w razie poważniejszej lub dłuższej awarii.

Zapewniamy szybkie i tanie holowanie na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Wystawiamy faktury VAT, abyś mógł sobie odliczyć naszą usługę. Pamiętaj,  że podczas kolizji, czy wypadku, który wydarzył się nie z Twojej winny, cały rachunek oraz wszystkie inne skutki finansowe związane z usunięciem szkody jak i naprawą auta, pokryje firma ubezpieczeniowa sprawcy zdarzenia drogowego.  Nasza pomoc drogowa posiada wymaganą licencję na wykonywanie transportu drogowego jak i również certyfikat kompetencji zawodowych. Posiadamy też aktualne ubezpieczenie firmy, przewożonych ładunków i osób. Zatrudniamy tylko i wyłącznie wykwalifikowaną kadrę pracowników, gdyż samo kierowanie lawetą wymaga szczególnych umiejętności.

#pomoc drogowa

Previous Post

Next Post

Comments

  1. Arkadiusz
    24 listopada 2021 - 11:55

    Bardziej interesuje mnie kolarstwo i ciekawi mnie, w którym sklepie można zakupić asortyment w obniżonej cenie. Szczerze? Planuje zakupić sobie porządny bagażnik rowerowy na hak

    Dobra oferta znajduje się też tutaj – polecam https://www.automarekbis.com

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *