Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Mercedes – kiedy warto postawić na ten właśnie samochód?

25 listopada 2019 Material zewnetrzny 1 Comment

[REKLAMA]

Mercedes to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie motoryzacji. Od lat cieszy się uznaniem klientów na całym świecie. Odwiedzając salon mercedesa mamy możliwość zakupu nowego bądź używanego auta, które będzie zarówno komfortowe, jak i bezpieczne.

Myśląc „Mercedes” od razu kojarzymy samochód elegancki, nowoczesny, bezawaryjny i komfortowy w prowadzeniu. Auta tej marki wciąż znajdują się w czołówce sprzedawanych na terenie Polski samochodów. Mercedes w swojej ofercie posiada modele, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane do jazdy typowo miejskiej, jak również podczas dalekich tras. Oferta dotyczy również przedsiębiorstw, które potrzebują zarówno samochodów typowo reprezentacyjnych, jak również dostawczych czy ciężarowych. Odwiedzając salon Mercedesa bez problemu możemy wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie auto oraz sposób jego finansowania. Tu szczególną popularnością cieszy się leasing.

Mercedes – kompleksowa oferta aut nowych

Salon Mercedesa Sobiesław Zasada Automotive to oczywiście bogata oferta aut nowych – w pełni funkcjonalnych, z bogatym wyposażeniem – w sam raz dla klientów indywidualnych oraz firm. Szczególną popularnością cieszą się oczywiście samochody osobowe, wśród których znajdują się takie klasyki, jak samochody klasy A, B, C czy Mercedes GLS. Zakup samochodu w autoryzowanym salonie niesie za sobą wiele korzyści, wśród których można wymienić:

– duży komfort zakupu oraz bezpieczeństwo,
– pełną jakość obsługi, doradztwo w sprawach wyboru odpowiedniego modelu i jego wyposażenia,
– doradztwo w sprawie sposobu finansowania,
– gwarancja wyboru samochodu w pełni sprawnego, bezpiecznego, prestiżowego.

Salon Mercedesa – ciekawa oferta samochodów używanych

Mercedes Benz

Mercedes to nie tylko nowe samochody, ale także auta używane. Salon Mercedesa swoim klientom proponuje pojazdy w pełni sprawne i luksusowe, dopasowane do potrzeb zarówno klienta indywidualnego, jak również firm. Na uwagę zwraca szeroka oferta salonu, która opiera się na samochodach osobowych, ale również dostawczych i ciężarowych. Dokładając tego atrakcyjny sposób finansowania potencjalny klient otrzymuje całościowe wsparcie przy wyborze najlepszego dla siebie pojazdu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty pojazdów używanych? Zalet jest co najmniej kilka:

– oferta dopasowana do potrzeb klientów, brak namawiania na droższe rozwiązania,
– oferta pojazdów dopasowana do profilu działalności firm (transport krajowy, między narodowy, usługi dostawcze),
– auta z realnym przebiegiem, historią pojazdu,
– samochody w pełni wyposażone, bez ukrytych wad,
– zapewniony kompleksowy serwis, możliwość bezproblemowego umówienia się na wizytę w serwisie,
– szeroki wybór odpowiednich, pasujących i wytrzymałych części,
– indywidualne podejście do każdego klienta.

Mercedes – leasing czyli idealna oferta dla firm

Prowadzenie działalności w branży usługowej, transportowej (kraj i zagranica) wymaga posiadania nowoczesnego, bezawaryjnego i często reprezentacyjnego samochodu. Takimi autami są właśnie Mercedesy. Jednocześnie dla wielu firma zakup jednego bądź kilku aut jest dość sporym wydatkiem, dlatego salon Mercedesa Sobiesław Zasada Automotive przygotowała specjalną ofertę dotyczącą finansowania. Szczegółowe informacje oferty Mercedes leasing dostępne są na stronie internetowej. Jest to praktyczna oferta: za 1% wartości miesięcznie przy umowie na 24 miesiące oraz 10% wkładu własnego. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą bez problemu zbudować własną flotę samochodową nie nadwyrężając własnego budżetu.

#Mercedes#salon

Previous Post

Next Post

Comments

  1. Adam
    11 grudnia 2019 - 13:18

    Mercedesy to szyk styl i elegancja. Chyba najlepiej wyglądający samochód dla biznesmena w mojej opinii.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *