Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę leasingu Forda?

29 listopada 2022 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Ford to jedna z najchętniej wybieranych marek motoryzacyjnych w ofertach leasingu. Sam leasing jest natomiast korzystną formą finansowania zakupu dla przedsiębiorców, którzy nie chcą rozstawać się z gotówką przeznaczoną na cele inwestycyjne, a jednocześnie rozumieją, jak działa optymalizacja podatkowa. Leasing Forda może być świetnym wyborem, ale tylko pod warunkiem znalezienia naprawdę dobrej oferty. Wcale nie trzeba tracić czasu na samodzielne poszukiwania, o czym więcej przeczytasz w naszym artykule.

Jak zyskać dostęp do najlepszych ofert leasingu Forda?

Zacznijmy od tego, że klasyczny model, w którym przedsiębiorca samodzielnie kontaktuje się z poszczególnymi dealerami i prosi o przedstawienie oferty leasingu, powoli odchodzi do lamusa. Dziś takie sprawy można załatwić znacznie szybciej, sprawniej i przy minimalnym zaangażowaniu. Wystarczy tylko skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy handlowego.

Taką usługę proponuje iBemo – dealerska platforma internetowa, na której możesz w prosty sposób samodzielnie wyliczyć ratę leasingu czy kredytu oraz wysokość miesięcznego abonamentu przy wynajmie długoterminowym.

iBemo należy do Grupy Bemo, co daje klientom serwisu natychmiastowy dostęp do najlepszych ofert leasingu od autoryzowanych dealerów Forda (i wielu innych marek).

Na czym dokładnie polega ta usługa? Przedsiębiorca wybiera interesujący go model Forda, sprawdza proponowaną wysokość raty i wysyła zapytanie. W odpowiedzi otrzymuje konkretną ofertę i wraz z umową, którą może podpisać online (poprzez podpis elektroniczny lub profil zaufany).

Po zaakceptowaniu i zawarciu umowy pozostaje tylko uzgodnienie terminu odbioru samochodu w jednym z 14 salonów w Polsce. Proste, szybkie, bez zbędnych formalności – tak dziś leasinguje się samochody.

Ważny etap negocjacji indywidualnych warunków umowy

Nawet jeśli konkretna oferta na pierwszy rzut oka wydaje się znakomita (np. pod kątem RRSO), to i tak zawsze warto przyjrzeć się jej jeszcze bliżej i spróbować wynegocjować lepsze warunki. Dobrym pomysłem może być np. rozszerzenie umowy o pakiet serwisowy z bezpłatnymi przeglądami czy pakiet dealerski ubezpieczeń komunikacyjnych.

Najważniejsze jest to, aby ostateczny kształt umowy leasingowej w 100% odpowiadał na potrzeby przedsiębiorcy i wpisywał się w jego możliwości finansowe, a także zabezpieczał interesy leasingobiorcy.

Zdaj się na pomoc profesjonalnego doradcy

Zawarcie umowy leasingu samochodu, czy to osobowego, czy użytkowego, jest bardzo odpowiedzialną decyzją, która będzie mieć długofalowy wpływ na bilans przedsiębiorstwa. Tym bardziej nie należy działać pochopnie.

Rozsądnie jest dokładnie przeanalizować otrzymane oferty pod kątem swoich realnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Wówczas udźwignięcie raty leasingowej nie będzie wielkim wyzwaniem, a przedsiębiorstwo odniesie z tytułu leasingu rzeczywiste korzyści podatkowe – nie wspominając już o zadowoleniu z użytkowania wybranego samochodu czy floty pojazdów.

Decydując się na usługę iBemo masz gwarancję znalezienia najkorzystniejszej oferty leasingu Forda i zawarcia umowy na takich warunkach, które są dla Ciebie opłacalne. Co ważne, wszystkie formalności możesz załatwić online, zaczynając od wybrania konkretnego modelu Forda dostępnego w opcji finansowania zakupu. Pełną listę samochodów oraz przykładowe oferty znajdziesz na stronie https://ibemo.pl/.

#Ford#leasing

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *