Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Jaguar F-TYPE British Design Edition

5 stycznia 2016 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Jaguar F-TYPE British Design Edition jest to ekskluzywny model zbudowany w oparciu o odmiany F-Type S Coupe i Convertible otrzymał oznaczenia „British Design Edition”, 20-calowe obręcze aluminiowe Cyclone oraz unikatowe wykończenia w odcieniu Satin Grey. Paleta kolorów nadwozia obejmuje lakiery Caldera Red, Glacier White, Ultra Blue i Ultimate Black. Nowy Jaguar otrzymał też układ hamulcowy Super Performance Brake z czerwonymi zaciskami oraz pakiet Sport Design obejmujący czarny przedni splitter, poszerzone nakładki progowe oraz nowy tylny zderzak, którego kształt pozwala zminimalizować opór aerodynamiczny.

We wnętrzu wykończonym skórą Jet z kontrastującymi przeszyciami znalazły się wstawki z włókna węglowego oraz detale dedykowane wersji British Design Edition, jak na przykład specjalne oznaczenia na zagłówkach, konsoli środkowej czy progach w drzwiach. Pasażerowie docenią również sportowe fotele z wszechstronną regulacją oraz 10- lub 12-głośnikowy system audio firmy Meridian.

Źródłem napędu jest 3-litrowy silnik V6 o mocy 380 KM, która jest przenoszona na tylne koła za pośrednictwem manualnej przekładni sześciostopniowej lub ośmiobiegowego automatu. Modele ze skrzynią automatyczną mogą też zostać wyposażone w napęd na wszystkie koła.

Jaguar F-Type British Design Edition wejdzie do sprzedaży wiosną tego roku. Ceny nie są jeszcze znane.

Jaguar F-TYPE British Design Edition 2
Jaguar F-TYPE British Design Edition 3
Jaguar F-TYPE British Design Edition 4

#British Design Edition#F-TYPE#Jaguar

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *