Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Czy warto zainwestować w myjnię samoobsługową? Pomysł na dodatkowy biznes

29 marca 2023 Material zewnetrzny 0 Comments

[REKLAMA]

Myjnia samoobsługowa to bez wątpienia świetny pomysł na uzupełnienie biznesu. Jeśli posiadasz działkę w atrakcyjnej lokalizacji, możesz zdecydować się na rozszerzenie działalności o myjnię bezdotykową. Jako właściciel nie musisz codziennie pilnować swojego biznesu. Podłączając myjnię do Internetu, będziesz w dużej mierze sterować działalnością zdalnie. Pozostaje pytanie myjnia samoobsługowa czy portalowa – co wybrać? Podpowiadamy!

Samoobsługowa myjnia samochodowa czy portalowa- co wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów myjni – samoobsługowe, automatyczne portalowe. Możesz zatem zastanawiać się, co będzie lepsze myjnia samoobsługowa czy automatyczna portalowa. Pierwsze rozwiązanie wymaga zdecydowanie więcej pracy z Twojej strony lub czasem wymaga nawet zatrudnienia pracownika. Druga propozycja jest zdecydowanie bardziej samoobsługowa i świetnie pasuje do istniejących już biznesów. Coraz popularniejsze stają się myjnie portalowe BKF. Jest to rozwiązanie, po które najczęściej sięgają właściciele stacji benzynowych. 

Ile kosztuje myjnia bezdotykowa?

Przy planowaniu własnego biznesu, jedną z pierwszych wątpliwości jest to, ile kosztuje myjnia bezdotykowa? Aby poznać koszty zakupu myjni, skorzystaj z bezpłatnej wyceny myjni polskiego producenta myjni samochodowych BKF. Do kalkulacji kosztów będziesz musiał podać typ myjni, ilość stanowisk, typ konstrukcji. Z pewnością będziesz potrzebować urządzenia dodatkowe jak rozmieniarki do myjni czy odkurzacz z kompresorem do pompowania kół. Zanim podejmiesz decyzję co do inwestycji sprawdź dokładnie, jak przebiega budowa myjni krok po kroku. Cenny poradnik znajdziesz na stronie: https://bkfmyjnie.pl/budowa-myjni-krok-po-kroku/.

#myjnia bezdotykowa#myjnia samoobsługowa#myjnie portalowe

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *