Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Złomowanie auta nie jest korzystne! Oddaj go do skupu samochodów.

22 czerwca 2018 AutoFanatyk 0 Comments

[REKLAMA]

Każdy kierowca prędzej czy później trafia w życiu na moment w którym planuje zakupić nowy samochód bo jego stare auto choć jeszcze sprawne, wydaje się nastręczać więcej problemów niż przynosić korzyści. Pierwsza myśl jaka pojawia się w takim momencie to oddanie samochodu na złom – ale czy to aby najlepsza opcja?

Jeżeli Twój samochód przestaje spełniać swoją rolę i zaczyna być awaryjny albo co gorsza już nie jeździ i zastanawiasz się nad jego kasacją wiedz, że istnieje jeszcze alternatywa i to bardzo korzystna alternatywa… nie tylko dla Ciebie ale także dla Twojego auta, któremu możesz przedłużyć żywot – takim rozwiązaniem jest oddanie samochodu na auto skup, który nie tylko pomoże Ci pozbyć się ewentualnych problemów z wyrejestrowaniem samochodu ale da Ci także nieźle zarobić na Twojej furce.

Skup samochodów używanych pomaga rozwiązać problem z samochodami powypadkowymi lub takimi, które jeszcze nadają się do użytku a więc ich złomowanie nie ma większego sensu – mówi Dariusz Świerczyński właściciel skupu aut AutoDarcar z Warszawy. Proces zakupu auta w naszej firmie rozpoczynamy od spotkania we wcześniej umówionym ze sprzedawcą miejscu, zazwyczaj podjeżdżamy do Klienta. Tam dokonujemy błyskawicznych oględzin auta, oceniamy jego stan techniczny oraz jeżeli sytuacja na to pozwala przeprowadzamy jazdę próbną, dzięki której można jeszcze dokładnie ocenić wartość pojazdu. Po wszystkim proponujemy cenę za auto i jeżeli nasza propozycja zostaje przyjęta, dobijamy targu. W takiej sytuacji podpisujemy wcześniej przygotowaną umowę kupna/sprzedaży w której to zwalniamy sprzedawcę z dalszych zobowiązań dotyczących rejestracji i ubezpieczenia samochodu i rozliczamy się na miejscu gotówkowo lub przelewem na wskazany numer konta.

Skup aut AutoDarcar, którego właścicielem jest Pan Dariusz dodatkowo na życzenie Klienta przygotowuje dokument wypowiedzenia polisy OC, dzięki któremu możemy dodatkowo uzyskać zwrot niewykorzystanych składek na ubezpieczenie samochodu.

Cały wyżej opisany proces przeprowadzania transakcji trwa zwykle około 20-30 minut – tylko tyle wystarczy aby pozbyć się wysłużonego samochodu a nawet na nim zarobić. Dlatego zanim pomyślimy o zezłomowaniu naszego samochodu, może warto dać mu drugie życie u nowego właściciela – będzie to z korzyścią zarówno dla nas jak i dla naszego starego przyjaciela.

#AutoDarcar#skup aut

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *