Blog motoryzacyjny, samochody, motoryzacja, super auta, tuning

Wygraj spotkanie z Mistrzem Świata!

20 czerwca 2021 Material zewnetrzny 0 Comments

[REKLAMA]

Popularna sieć sprzedaży X-Kom wraz z Xblitz – polską marką akcesoriów automotive, organizują konkurs, w którym możesz wygrać spotkanie z Piotrem Żyłą. Jesteś fanem skoków narciarskich, a może chcesz spotkać się z naszym sympatycznym i słynącym z poczucia humoru Mistrzem Świata? To ten konkurs jest dla Ciebie.

W ramach promocji X-KOM i Xblitz przygotował duże zniżki na wideorejestratory Xblitz.

lataj odpowiedzialnie z kamerami! Tu masz super promki na wideorejestratory

https://lp.x-kom.pl/a/Xblitz-polataj-odpowiedzialnie/

Jak wziąć udział w konkursie? To proste. Nie musisz nic kupować, ani zachowywać paragonów. Wystarczy, że napiszesz w poście organizatora, o co zapytałbyś Piotra Żyłę, gdybyś go spotkał na ulicy. I już. Proste, prawda? Autorzy 3 najlepszych komentarzy wygrają spotkanie z Piotrem Żyłą i niepowtarzalną możliwość zagrania z nim w skoki narciarskie!

Wspólnie z Piotrem Żyłą, ambasadorem naszej marki oraz siecią X-Kom, wystartowaliśmy z konkursem #polatajodpowiedzialnie. Jeśli kochacie skoki narciarskie, lub chcecie się spotkać z naszym charyzmatycznym i znanym z poczucia humoru reprezentantem Polski, a przy tym macie kreatywne pomysły, zapraszamy do udziału!” – zachęca Marcin Trojan, General Director KGKtrade – właściciela marki Xblitz.

Odpowiedzi konkursowe wrzucajcie pod postem organizatora:

https://www.facebook.com/134351716615099/posts/4377252118991683/?d=n

Na skoczni latam wysoko, na drodze odpowiedzialnie – mówi Piotr Żyła – Wideorejestrator przyda nam się wtedy, kiedy nie będziemy się w ogóle tego spodziewać. To podstawa bezpieczeństwa i odpowiedzialności na drogach.” – dodaje.

Dlatego w ramach akcji #polatajodpowiedzialnie Mistrz Świata poleca kamery samochodowe Xblitz, które dostępne są w atrakcyjnych, mocno obniżonych cenach. Latajcie odpowiedzialnie i łapcie promkę w X-kom.

#konkurs#wideorejestrator

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *